Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Про мене

КОНОПЕЛЬКО Микола

38 років, киянин, батько двох дітей.

Депутат IX скликання від Дарницького району. Заступник голови Постійної комісії Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

Пріоритети діяльності: розвиток Дарницького району та міста Києва в інтересах громади. Тема здоров’я людей повинна стати провідною в питаннях містобудування, інфраструктури, ставлення до ресурсів та інших напрямках життєдіяльності та розвитку міста.

Підприємець та громадський діяч.

Освіта: в 2004 році закінчив ЛНПУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю “соціологія управління”, в 2006 році отримав ступінь МВА за програмою Kyiv Business school і Semford Univercity (USA).

19 років досвіду керування бізнесом. Як підприємець свій шлях почав у 2001 році ще студентом 2-го курсу університету – створив з однодумцями одну з найперших в Україні PR-агенцій.

За плечами сотні реалізованих проектів в бізнесі, медицині та креативній індустрії.

Разом з Доктором Комаровським засновник соціальної ініціативи «Здорове Місто» і автор Школи здоров’я киян, як комплексної програми освіти та оздоровлення людей.

Організатор «Школи сімейного лікаря» для навчання сімейних лікарів сільських амбулаторій по всій країни.

Засновник дитячої кіношколи «Kinder» для навчання дітей кінокультурі.

Як експерт в медицині, активно працюю над створенням в різних регіонах України сучасних інформаційних медичних екосистем (Health Management Information System) та бізнес-планів медичних мереж регіонів, консультуванні лікарень і вигідної для пацієнтів та лікарів реформи охорони здоров’я України.

Член правління Асоціації розбудови екосистеми eHealth України та Громадської організації “Платформа Здоров’я”.

Власник групи компаній, директор CRB Group.

Захоплення – продюсер декількох повнометражних документальних та ігрових фільмів, мультсеріалів, котрі відзначені міжнародними нагородами.

Автор 14 авторських свідоцтв та торгових марок.

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку