Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

10 важливих досягнень перших 100 днів роботи депутата Київради Конопелько М.В.

20 Травня 2021
Поділитися

10 важливих досягнень
Протягом перших100 днів роботи депутата Київської міської ради від Дарницького району Миколи Конопелько (округ №2)

  1. РЕМОНТ ДИТСАДКІВ ТА ШКІЛ

За ініціативою депутата Конопелько М.В. залучено фінансування на ремонт дитсадків та шкіл (ДНЗ №759, ДНЗ №805, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №127, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №255, ЗДО№ 189, ЗДО№201, ЗДО№ 126, Слов’янської гімназії, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 323, Будинку дитячої та юнацької творчості  «Дивоцвіт», Дитячо-юнацької спортивної школи «Дарниця»)

2. НОВА ДОРОГА, ЩО З’ЄДНУЄ КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ

Конопелько М.В. ініціював та здобув фінансування на разробку проектно кошторисної документації, організував публічне обговорення проєкту будівництва нової дороги в Дарницькому районі м.Києва та в межах Київської області. Проєкт передбачає будівництво ділянки в межах Дарницького району загальною протяжністю понад 3 км з альтернативним виїздом/заїздом до Бортничів та вул. Центральною. Друга частина дороги простягнеться межами Київської області та забезпечить альтернативні виїзди/заїзди до сіл Гнідин та Вишеньки. Мета обговорення – долучати професіоналів, експертів з проєктування та планування доріг, фахівців з екології, щоб майбутній проєкт дороги врахував інтереси киян та мешканців області, які пересуваються Києвом, та не нашкодив і зберіг унікальне середовище Екопарку Осокорки

3. ЗЕЛЕНІ ЗОНИ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ

Ініціював створення чотирьох нових скверів в Дарницькому районі (по вул. Б. Гмирі, 10/40, по вул. Ганни Ахматової, 23, по вул. Ревуцького, 6, по Харківському шосе, 58-А)

4. «ПАМ’ЯТНИК ВОЇНАМ АТО» В ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ

Завдяки активній позиції депутата в бюджеті м. Києва передбачене фінансування на облаштування «Пам’ятника воїнам АТО» у сквері ім. Кошиця у 2021 році.

5. РЕМОНТ МІЖКВАРТАЛЬНИХ ПРОСТОРІВ

Завдяки клопотанню Конопелько М.В. у 2021 році виконується капітальний ремонт асфальтового покриття в Дарницькому районі (вул. Тростянецька, 3; просп. Бажана, 7-А, 7-Б; вул. Ахматової, 5, 7/15; просп. Бажана, 28, 28-А, 28-В; вул. Ревуцького, 20; вул. Тростянецька, 6; просп. Бажана, 5-А)

6. НАЛЕЖНИЙ СТАН АВТОДОРІГ В ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ

Конопелько М.В. ініціював проєкт рішення щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади Києва низки «безхозних» автомобільних доріг у Дарницькому районі. Це рішення дасть можливість КП ШЕУ забезпечувати належний стан автодоріг. Чекаємо на підтримку з боку комісій та депутатів в сесійній залі.

7. ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ

Київрада підтримала ініційований депутатом Конопелько М.В. проєкт рішення щодо перейменування Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району м. Києва у Дарницький районний в місті Києві центр соціальних служб. Зміна назви – це важливий крок для подальшої роботи центру в рамках правового поля, за більш потужних фінансових та людських ресурсів.

8. КИЇВ – ЗДОРОВЕ МІСТО

Ініційована розробка Комплексної міської цільової програми «Здорове місто». Ця програма покликана покращити здоров’я киян, подовжити тривалість їхнього життя.

9. КРОК ДО ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ТА ДОСТУПНОСТІ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Ініціював розробку Стратегічного бізнес-плану оптимізації медичної мережі міста Києва. Медичні заклади столиці повинні бути орієнтованими на потреби людей!

10. ЛІКВІДАЦІЯ ОСЕРЕДКУ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ

Завдяки активній позиції депутата Конопелько М.В. ліквідовано осередок стихійної торгівлі на території торгового будинку «Дарниця», скверу та на прибудинковій території будинків по вул. Ялтинська, 5а-5б.

Громадська приймальня депутата Київради Миколи Конопелько працює за адресою: 02099, м. Київ, вул. Юрія Литвинського, буд. 31 (колишня вул. Російська).

Години прийому: з понеділка по п’ятницю, 10:00-18:00. Графік прийому юриста приймальні: понеділок/четвер, 10.00 – 13.00 год.

Телефони: (044)344 98 13, (067) 568 4360, (063) 301 4944, (095) 890 7767.

Також своє звернення можна залишити онлайн:

Telegram: t.me/KonopelkoMykola_bot

Facebook: http://www.messenger.com/t/10306479

або e-mail: konopelko.mykola@kmr.gov.ua

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку