Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

На базі реорганізованого центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями запрацює центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району м.Києва

21 Жовтня 2021
Поділитися

З метою розширення спектру надання соціальних послуг у столиці запрацює Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району міста Києва.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 21 жовтня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 93 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, заступника голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Миколи Конопелька, рішення передбачає зміну найменування центру та полягає у забезпеченні людей з інвалідністю можливістю всебічного розвитку, активного соціального життя та адаптації у суспільстві.

«Потрібно забезпечувати належне надання соціальних послуг у столиці. Діяльність центру допоможе зменшити прошарок соціально неадаптованих людей з інвалідністю, навчити їх самообслуговуванню та максимально залучити до суспільно-корисної праці. Важливо забезпечити право кожної людини на отримання кваліфікаційної реабілітації, а також своєчасно надавати соціальну підтримку батькам, які мають дітей з особливими потребами. У центрі надаватимуть комплексну реабілітацію для дітей та людей, яка спрямована на попередження прогресування патологічного процесу, усунення, або максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров’я та трудових навичок, а також корекцію психічних процесів», – зазначив Микола Конопелько.

Депутат додав, що утримання центру буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів у межах доведеного обсягу видатків на відповідний рік.

Джерело

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку