Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Депутат Микола Конопелько встановив пам’ятник воїнам російсько-української війни

14 Жовтня 2021
Поділитися

14 жовтня 2021 року, у День захисників і захисниць України, в Дарницькому районі відкрито пам’ятний знак воїнам-героям АТО.

Облаштування пам’ятника воїнам-героям АТО, які загинули під час російсько-української війни, стало можливим завдяки активній позиції депутата Київради Миколи Конопелько, який домігся виділення відповідного фінансування. На його переконання, створення пам’ятника – це шана захисникам України та символ патріотизму для покоління, яке підростає.

«Через горнило війни пройшли тисячі дарничан. На жаль, 34 з них віддали своє життя в боротьбі за цілісність України. Пам’ять про героїв вічно в наших серцях. Для нас важливо не лише шанувати пам’ять про них, а нести крізь життя ідею свободи та гідності.

Пам’ятник воїнам АТО завжди нагадуватиме про мужніх, сміливих, сильних духом дарничан, які були вірні Україні до останнього подиху. Пам’ятник стане частиною цілісного меморіального комплексу, що присвячений Захисникам України з Дарницького району.

Герої не вмирають. Вони створюють сьогодення та історію країни, навіть ціною власного життя. Вони формують честь і гідність нації. Героям слава!», – сказав Микола Конопелько на відкритті пам’ятника у сквері ім. Олександра Кошиця.

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку