Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Важливі досягнення Миколи Конопелько в 2021 році

28 Грудня 2021
Поділитися

Як депутат Київської міської ради від Дарницького району (округ №2), Микола Конопелько досяг значних успіхів та зробив багато для покращення умов життя громади свого району

  • Близько 1000 звернень громадян
  • Понад 300 юридичних консультацій
  • 533 мешканці району отримали матеріальну допомогу

1. Облаштування осель дарничан та прибудинкових територій.

Завдяки клопотанню депутата Київської міської ради Конопелька М.В. у Дарницькому районі у 2021 році оновили понад 25 під’їздів та прибудинкових територій.

2. Ремонт дитсадків та шкіл.

За ініціативи депутата Конопелька М.В. залучено фінансування на ремонт дитсадків та шкіл у Дарницькому районі (ДНЗ №759, ДНЗ №805, спеціалізована школа І-ІІІ ст. №127, спеціалізована школа І-ІІІ ст. №255, ЗДО №201, ЗДО №126, Слов’янська гімназія, спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №323, Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», Дитячо-юнацька спортивна школа «Дарниця»).

3. Створення зелених зон у Дарницькому районі.

Завдяки активній позиції депутата Київської міської ради Конопелька М.В. ініційовано створення чотирьох нових скверів за адресами: вул. Анни Ахматової, 23, Харківське шосе, 58-А, вул. Б. Гмирі, 10/40, вул. Ревуцького, 6.

4. Ліквідація осередку стихійної торгівлі на вул. Ялтинська.

Завдяки ініціативі депутата Конопелько М.В. вперше за 3 роки кардинально вирішена проблема стихійної торгівлі на вул. Ялтинській, 5А-5Б. На місці «стихійки» облаштовано сквер. Натомість торговцям запропоновано альтернативне місце для ведення продажів.

5. Турбота про постраждалих внаслідок вибуху газу.

Київська міська рада підтримала ініційований Конопельком М.В. проєкт рішення про спрощення процесу реєстрації права власності на нові квартири постраждалим від вибуху будинку по вул. С. Крушельницької, 1/5. Спрощено процедуру отримання мешканцями фінансової допомоги на проведення ремонтів та придбання техніки.

6. Створено Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Завдяки активній позиції депутата Київської міської ради Конопелька М.В. ініційовано створення багатофункціонального Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району. Важливо забезпечити право кожної людини на отримання кваліфікованої реабілітації.

7. Оновлення дитячої та спортивної інфраструктури.

Завдяки сприяння та спонсорській допомозі Миколи Конопелька, на вул. Чубинського, 10 облаштовано новий спортивний майданчик. Також за сприяння депутата Київради було облаштовано дитячий майданчик між будинками на вул. Ялтинська, 5-5А.

8. Активна боротьба з пандемією коронавірусу.

За ініціативи Миколи Конопелька у Дарницькому районі протягом вересня-грудня проведений розіграш призів серед тих, хто вакцинувався від COVID-19, з метою заохотити мешканців району до щеплення від коронавірусу.

9. Забезпечення належного стану доріг району.

Завдяки активній позиції депутата Київської міської ради Конопелька М.В. низка «нічийних» автомобільних доріг у Дарницькому районі прийнята до комунальної власності територіальної громади м.Києва. Це дало можливість КП ШЕУ забезпечувати їх належний технічний стан.

10. Активна боротьба з паркувальним лоббі.

Завдяки наполегливості Миколи Конопелька з переліку платних парковок були виключені майданчики, розташовані за адресою: Харківське шосе, 156, територія біля будинків по вул. Урлівська, 36 та Тростянецька, 47, й пр-т Бажана, 3-7 (вздовж озера Вирлиця).

11. «Київ – Здорове місто».

Як член експертної групи з розробки проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року, Микола Конопелько ініціював включення цілі «Київ – Здорове місто» в якості стратегічної цілі №1 Стратегії. Ініціював приєднання Києва до європейської мережі «Здорові міста».

12. Ремонт фонтану.

За сприяння Конопелька М.В. було виділено кошти на ремонт світломузичного фонтану «Груша» в парку «Позняки», який буде проведено в 2022 році.

13. Відкрито перший на Лівому березі пам’ятник Воїнам АТО.

До Дня захисника України в Дарницькому районі відкрили пам’ятник «Воїнам АТО». Його спорудження стало можливим завдяки активній позиції депутата КМР Миколи Конопелько, який відстояв виділення коштів на фінансування об’єкта в бюджеті столиці на 2021 рік.

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку