Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Подано проєкт рішення, що допоможе забезпечити належний стан автодоріг у Дарницькому районі

2 Квітня 2021
Поділитися

Прийняття запропонованого Миколою Конопелько проєкту рішення дасть можливість КП ШЕУ забезпечувати належний технічний стан автомобільних доріг, що в свою чергу зменшить соціальну напругу серед мешканців Дарницького району.

31 березня 2021 року депутат Київської міськради Конопелько М.В. подав на розгляд Київради проєкт рішення, що передбачає прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва автомобільних доріг у Дарницькому районі, а саме:

• проїзд від вул. Є.Чавдар до вул. Колекторної паралельний вул. Г. Ващенка;
• вул. І.Бойка (від вул. Здолбунівської до будинку № 1 на вул. І. Бойка);
• ділянка вул. Ю.Литвинського (від будинку № 9 на вул. Ревуцького до Харківського шосе, 146);
• ділянка допоміжної дороги від житлового будинку № 36 на просп. М. Бажана до вул. Л.Руденко (просп. М.Бажана, 24/1);
• просп. П.Григоренка (від перетину з вул. С.Крушельницької вздовж гіпермаркету «МЕТРО» та від перетину з вул. Б.Гмирі вздовж ТЦ «ЕПІЦЕНТР»);
• ділянка вул. С.Крушельницької (від вул. Л.Руденко до житлового будинку № 15 на вул. С.Крушельницької);
• вул. Старобориспільська (від Харківської площі до станції метро «Червоний хутір».

Згідно з законодавством, вулиці і дороги міста знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю. Вони мають бути закріплені на праві господарського відання за КП ШЕУ для подальшого належного утримання, обслуговування та збереження.

Однак зазначені автомобільні дороги не перебувають в господарському віданні комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району» м. Києва або інших підприємств, установ та організацій.

Незадовільний стан цих доріг викликає обурення мешканців міста та безпосередньо району, оскільки неможливо вільно пересуватися транспортними засобами цими ділянками дороги через велику ямковість.

Прийняття запропонованого мною проєкту рішення дасть можливість КП ШЕУ забезпечувати належний технічний стан автомобільних доріг, що в свою чергу зменшить соціальну напругу серед мешканців району.

Проєкт рішення чекає на розгляд в профільних комісіях, а після цього сподіваємось на його підтримку з боку депутатів в сесійній залі. Триматимемо вас в курсі.

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку