Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Міська програма “Здорове місто”: системні зміни заради здоров’я киян

22 Березня 2021
Поділитися

Моїм першочерговим завданням, як депутата Київради, є створення Комплексної міської цільової програми «Здорове місто». Ця програма покликана покращити здоров’я киян, подовжити тривалість їхнього життя. Тому передбачає співпрацю різних галузей, напрямків та сфер життя міста. Отже, інформую вас про те, як рухається моя ініціатива.

Як виявилося, це вперше в історії Києва депутат став ініціатором розробки такої масштабної програми. Тому для мене це виклик – домогтися комплексних змін, які спрямують розвиток Києва та, зокрема, Дарницького району, в здорове русло. Комплексна міська цільова програма «Здорове місто» також стане інструментом створення умов для досягнення цілей Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Минулого тижня відбулася наша зустріч з представниками Департаментів економіки та інвестицій, фінансів та охорони здоров’я, а також з КНДУ “Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста”, під час якої обговорили процедурні питання. Сторони, причетні до розробки Програми, висловили готовність надати фахівців, які будуть допомагати в розробці.
Цього тижня плануємо провести зустріч з Управлінням екології та природних ресурсів, а також з Департаментом молоді та спорту.

Наступний важливий крок – формування переліку завдань для виконавців та головного розпорядника, які увійдуть до Програми «Здорове місто». Адже здоров’я киян – це не лише медичні послуги. Це транспорт, який не забирає життя, а продовжує його. Це простори міста, які допомагають людям бути здоровими та щасливими. Це стан екології, доріг, житлового-комунального господарства тощо.

Якщо у вас є пропозиції до завдань Програми, які, на вашу думку, покращать здоров’я киян в різних сферах життя, будь ласка, надсилайте на Telegram:

t.me/KonopelkoMykola_bot

або e-mail: konopelko.mykola@kmr.gov.ua

або за телефонами: (044)344 98 13, (067) 568 4360, (063) 301 4944, (095) 890 7767.

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку