Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Президент України підписав Указ про підвищення зарплат лікарів та медичних працівників

7 Липня 2021
Поділитися

Завдяки Володимиру Зеленському відбудеться підвищення зарплат для лікарів та середнього медперсоналу до розміру не менше ніж 20 000 грн. та 13 500 грн., відповідно.

Ці цифри мають бути враховані у розрахунку тарифів за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2022 рік. Уряду України доручено опрацювати це питання під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на 2022 рік.

Органам місцевого самоврядування Президент, зокрема, рекомендує:

– розробити критерії матеріального стимулювання керівників комунальних закладів охорони здоров’я залежно від результатів діяльності закладу;

– ужити заходів щодо недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати медпрацівникам.

“Я дуже вдячний і всебічно Підтримую Указ Президента та готовий і надалі сприяти, щоб міська влада була ефективним власником комунальних закладів столиці. Зі свого боку, я ініціював розробку Стратегічного бізнес-плану оптимізації медичної мережі міста Києва.

Одна з проблем, з якою стикаються лікарі комунальних закладів, є одноосібний вплив керівника закладу на рівень заробітних плат медпрацівників. Потрібно зменшити диспропорцію у зарплаті молодшого медпрацівника і адміністрації закладу. Переконаний, що почати треба з об’єктивної оцінки ефективності впровадження реформи в кожному окремому закладі охорони здоров’я м. Києва.

Цю проблему буде вирішено – Указом передбачено, що Уряд повинен опрацювати питання щодо удосконалення підходів з визначення умов оплати праці медпрацівників, включаючи забезпечення розрахунку справедливого співвідношення між зарплатами медперсоналу та керівного складу закладів охорони здоров’я”, – зазначив депутат Київради Микола Конопелько.

Детальніше – https://www.president.gov.ua/documents/2612021-39229

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку