Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Процедура отримання поштових адрес для новозбудованих будинків значно спрощена

28 Травня 2021
Поділитися

Київська міська рада ухвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про реєстр адрес у місті Києві», яке значно спрощує процедуру отримання поштової адреси для нових будинків. Депутат від Дарницького району Микола Конопелько виступив одним зі співавторів проєкту цього рішення.

27 травня 2021 року на засіданні Київської міської ради депутати ухвалили проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про реєстр адрес у місті Києві». Рішення значно спрощує процедуру отримання поштової адреси для нових будинків. Це дасть можливість людям, які через відсутність адреси не можуть заселитися у свої нові помешкання, нарешті це зробити.

Депутат КМР від Дарницького району Микола Конопелько виступив одним зі співавторів проєкту цього рішення.

Виступаючи на сесії, Микола Володимирович Конопелько навів приклад ситуації у Дарницькому районі. Нагадаємо, у червні минулого року внаслідок вибуху газу в будинку на С.Крушельницької, 1/5, п’ятеро людей загинули, десятки родин лишилися без житла. Завдяки підтримці народного депутата Лесі Забуранної та Президента для цих людей були виділені квартири в новобудовах, надані ваучери на квартири. Однак через юридичні обмеження було неможливо нотаріально зареєструвати право власності на квартиру в будинку, якому ще не присвоєно поштової адреси.

Джерело фото: Фейсбук-сторінка народного депутата України Лесі Забуранної

Щоб зняти обмеження у наданні поштових адрес для новобудов, Микола Конопелько у співавторстві з секретарем Київради Володимиром Бондаренком та іншими депутатами ініціювали проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про реєстр адрес у місті Києві», який був підтриманий депутатами.

Завдяки цьому вирішено ще одну проблему постраждалих від вибуху будинку по вул. Соломії Крушельницької, і процедура отримання поштової адреси для усіх будинків значно спрощена.

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку