Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

У сквері імені Олександра Кошиця триває спорудження пам’ятного знака “Воїнам АТО”

11 Жовтня 2021
Поділитися

У Дарницькому районі на території скверу імені Олександра Кошиця триває спорудження пам’ятного знака воїнам-героям антитерористичної операції, які загинули під час російсько-української війни.

Створенням монументу займається КО «Київзеленбуд» за сприяння депутата Київської міської ради Миколи Конопелька.

За словами депутата, необхідно поважати історію України та її боротьбу за незалежність, новостворений меморіал буде присвячений пам’яті воїнам Дарницького району, які загинули у війні на сході України.

«Завдяки моїй активній позиції в бюджеті Києва було передбачене фінансування на облаштування «Пам’ятника воїнам АТО» в Дарницькому районі у 2021 році. Створення пам’ятника – це внесок в увіковічення відваги та вшанування пам’яті воїнів-патріотів, які воювали та загинули на Сході України. Разом з тим, віддаючи данину шани людям, які захищали Батьківщину ціною свого життя, ми також сприяємо вихованню патріотизму та поваги у покоління, яке підростає», – зазначив Микола Конопелько.

Депутат додав, що монумент планується урочисто відкрити з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Довідка. День захисників і захисниць України – державне свято України, яке відзначається 14 жовтня. Започатковано 14 жовтня 2014 року Указом Президента України під назвою День захисника України. Від 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

Джерело

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку