Запросити програму на пошту

Email
Вкажіть свій Email
Дякую! Ваше повідомлення прийнято.

Звіт: 100 днів роботи депутата Київради М.Конопелько

19 Квітня 2021
Поділитися

100 днів роботи Громадської приймальні депутата Київської міської Ради
Конопелько Миколи Володимировича, округ №2 Дарницького району,
адреса м. Київ, вул.Литвинського,31 (Російська).

 1. Зареєстровано – 275 звернень громадян.
 2. Подано Депутатських звернень – 120.
 3. Подано на матеріальну допомогу – 128 звернень.
 4. Безкоштовно надано юридичних консультацій з подальшим супроводом – 45 мешканцям Дарницького району; допомога у складанні  звернень з проблемних питань до депутатської приймальні на юридичних прийомах; юридичні консультації з питань функціонування ОСББ, перерахунку боргу ТОВ «Євро-реконструкція», індексацію пенсії, оскарження рішень ДПС,  оскарження дій державного виконавця.
 5. Проведено зустрічі з головами ОСББ та ЖБК.
 6. Проведено зустрічі з директорами шкіл.
 7. Підготовлено та проведено зібрання ініціативної групи та мешканців по створенню ОСН за адресом вул. Вербицького буд.9 г, ж.
 8. Налагоджено співпрацю та активно допомагаємо Громадським організаціям ветеранів та учасників Великої вітчизняної війни, ветеранів та учасників АТО і збройних сил України, малолітніх в’язнів концтаборів, і.т.д.
 9. Активно співпрацюємо з Дарницькою РДА, управлінням освіти та освітніми закладами ( школи, ліцеї, дитячі садочки), управлінням «Євро-реконструкції» та ЖЕК.
 10. Основними темами співпраці, звернень та консультацій є:
 • матеріальна допомога мешканцям Дарницького району;
 •  житлово-комунальні (непрацюючі ліфти та проблеми ремонту ліфтів; ремонт під’їздів, вхідних груп та східців; утеплення будинків; установка вікон та дверей; установка лавочок; заміна поштових скриньок; відновлення водопостачання, ремонт труб; установки лічильників, перерахунок комунальних платежів; неправомірні борги перед ТОВ Євро-реконструкція; і.т.д.);
 • благоустрій району (перевірка бюветних комплексів, облаштування парків та скверів, присвоєння зеленим зонам статусу «Сквер», облаштування та благоустрій озер і.т.д.);
 •  облаштування та будівництво  дитячих та спортивних майданчиків;
 • ремонт доріг та асфальтного покриття на прибудинкових територіях; ремонт колекторів та установка стоків води;
 •  співпраця та допомога освітнім та дошкільним закладам; ветеранським організаціям; ОСББ, ЖБК і т.д.
 •  ремонт теплових пунктів (бойлерних);
 •  екологія району (з-д Енергія, фабрика кулінарія);
 • встановлення законності будівництва альтанок в Парку Партизанської слави;
 • оскарження дій службовця;
 • порядок отримання опікунства над літньою людиною;
 •  спілкування з відвідувачами приймальні щодо порядку отримання матеріальної допомоги та оформлення документів на отримання ;
 •  придбання святкових наборів до дня пам’яті про аварію на ЧАЕС та дня перемоги у ВВВ;
 •  придбання пасок до свята Великодня.

11. Підготовлено 34 проекти депутатських звернень з питань незаконного будівництва,  стихійної торгівлі, технічної експертизи та капітального ремонту ліфтів, порушення громадського порядку під час провадження підприємницької діяльності, перерахунку боргу ТОВ «Євро-реконструкція», індексацію пенсії, пільгам по житлово-комунальним послугам, відновлення роботи бюветного комплексу, просування черги на безкоштовне ендопротезування суглобів, внесення пропозицій до бюджету м. Києва на 2021 рік, ремонту асфальтного покриття, підтримки пропозицій асоціації ОСББ (вивчення порядку внесення змін до профільних положень),  прокладання нової дороги.

12. В період тимчасових обмежень з Covid-19 працює електронна Громадська приймальня, звернення приймаються через Чатбот, Фейсбук, Телеграм, Вайбер.

Facebook:http://www.messenger.com/t/10306479

Telegram: t.me/KonopelkoMykola_bot
або e-mail: konopelko.mykola@kmr.gov.ua

БАЖАЄТЕ ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ?

Ти можеш надіслати свої ідеї, побажання чи питання щодо свого району через чат-бот, який приймає звернення від громадян.
Обирай зручний месенджер для зв’язку